Dokáže bojový útok Green Bay Packers nájsť odpovede proti Belichickovi a Patriotom?

Čísla nie sú pekné.

A to je mierne povedané.

Green Bay Packers mali v tejto sezóne 17 držieb v druhom polčase a získali mizerných 10 bodov. To je úbohých 3.3 bodu na zápas a priemer len 0.59 bodu na držanie lopty.

Packers teraz čelia výzve pokúsiť sa zlepšiť tieto čísla proti najlepšiemu trénerovi, akého kedy NFL videla. Green Bay hostí Nové Anglicko – a šesťnásobný hlavný tréner šampióna Super Bowl Bill Belichick – v nedeľu o 3:25

"Myslím, že vždy hľadám úpravy v hre," povedal rozohrávač Packers Aaron Rodgers. „Niekedy rád dráždim našich zamestnancov, keď cez polčas upravia v hre, (oni) sú naozaj nadšení. Je to ako hybnosť, niektorí ľudia veria v hybnosť, iní nie. Niekto verí na úpravy polčasu, niekto nie.

"Ale vždy robíme úpravy, fintíme a robíme maličkosti, aby sme sa pokúsili zlepšiť hru v zápale boja a potom mimo hry, v polčase a v mnohých iných prípadoch."

Doteraz nefungovali.

A to je veľký dôvod, prečo je Green Bay na 27. miesteth v bodoch na zápas len 16.0 a 19th pri prejazde priestupku (228.7).

K dnešnému dňu zahŕňalo 17 majetku Green Bay v druhom polčase:

• Osem puntov.

• Dva prehraté fumble a interception.

• Tri série, v ktorých sa hra skončila.

• Jedna séria, kde Packers otočili loptu po pádoch.

• Jeden dotyk.

• A jeden gól z hry.

Green Bay mal impozantný 7-play, 75-yardový touchdown pochod na svojom druhom disku v druhom polčase proti Minnesote v týždni 1. Odvtedy 15 jednotiek Packers v druhom polčase prinieslo iba tri body (0.20).

Najvyššia frustrácia prišla minulý týždeň, keď Green Bay viedol v polčase nad Tampou Bay 14:3, potom v druhom polčase stratil skóre a zúfalo sa držal víťazstva 14:12.

Packers odohrali 30 zápasov v druhom polčase proti Buccaneers a celkovo mali len 81 yardov – v priemere len 2.70 na hru. Green Bay zvládol v druhom polčase len štyri sekundové downy a Rodgers zahodil ojedinelý zákrok.

"Je šialené, aká hybnosť v tom hrá takú úlohu," povedal hlavný tréner Packers Matt LaFleur. "Je to ako, sedíš tam a hovoríš si, 'v poriadku." Môžeme to zastaviť. Môžeme to znova rozbehnúť.“ A je to len, z akéhokoľvek dôvodu, sa nezhmotnil zvyšok hry.

"A ty chceš hovoriť o frustrácii." Sedíš a škriabeš sa na hlave, čo môžeme nazvať, aby sme to naštartovali? Pretože keď nehýbete s loptou, hovoríte si, no, oni nás trénujú, pretože nemôžeme nič rozbehnúť.“

Rozbehnúť veci – a udržať ich v chode – proti Belichickovi a Patriots bude obrovskou výzvou.

Patriots nemajú elitný personál, aký si užívali mnohé Belichickove skvelé tímy. Ale len málokto, ak vôbec niekto, mal niekedy lepšiu obrannú myseľ ako samotný Belichick.

Patriots sú momentálne na 10. miesteth v totálnej obrane (314.7) a ôsmy proti prihrávke (200.0).

Belichickove tímy boli vždy povestné tým, že im odobrali to, čo súperom útoky najlepšie fungovali, a prinútili ich prejsť na plán B alebo C. V prípade Green Bay to pravdepodobne znamená, že sa pokúsia odstaviť vynikajúcich running backov Aarona Jonesa a AJ Dillona, ​​ale aj Packers pripúšťajú nie sú si istí, ako na nich Belichick zaútočí.

"Pripravte sa na veľa vecí, ale všetko sa môže zmeniť v zápase, pred zápasom, v polčase, v tretej alebo štvrtej štvrtine," povedal Rodgers. „Majú veľa schém, do ktorých môžu ísť, sú veľmi dobre pripravení, dobre trénovaní a musíte byť pripravení na každé pokrytie, tlak, nulu, osem, veľa rôznych vecí. Veľký rešpekt voči trénerovi Belichickovi. Myslím si, že najlepší tréner v histórii zápasu."

To sa ťažko háda.

Belichick bol súčasťou dvoch majstrovských tímov Super Bowl, keď bol v rokoch 1985-90 obranným koordinátorom New York Giants. V Novom Anglicku vyhral šesť titulov Super Bowl a v rokoch 2003, 2007 a 2010 bol trénerom roka NFL.

Belichick bol vymenovaný do tímu NFL All-Decade pre roky 2000 a 2010 a bol menovaný do 100 rokov NFL.th Jubilejný tím.

Je držiteľom rekordov NFL za najviac víťazstiev v Super Bowle (šesť), vystúpení v Super Bowle (deväť), víťazstiev v play-off (31) a divíznych šampionátov ako hlavný tréner (17). A LaFleurova výzva Sunday vyhrá svoju osobnú šachovú partiu proti skvelému Belichickovi.

"Nikdy nevieš, čo dostaneš," povedal LaFleur o Belichickovi. „Je najlepší z najlepších bez ohľadu na šport. Nie je šokujúce, prečo vyhral toľko Super Bowlov a prečo vyhral toľko hier. Robí skvelú prácu, keď vám berie to, čo robíte najlepšie, a drží vás mimo rovnováhy. Môžu hrať veľa rôznych vzhľadov z rovnakých personálnych skupín. Neviem. Robí to na vysokej úrovni už naozaj dlho.“

LaFleur, ktorý v Green Bay prekonal 41:11 za tri sezóny a viac, sám to dokázal na vysokej úrovni – ale za oveľa kratší čas.

Teraz bude jeho úlohou napraviť, čo trápi útok Packers – najmä v druhom polčase – proti najväčšiemu defenzívnemu majstrovi, akého hra kedy poznala.

"Musíte mať v rukáve nejaké plány a úpravy pre prípad, že by sa uberali viacerými rôznymi smermi," povedal ofenzívny koordinátor Packers Adam Stenavich. "Musíš mať odpovede na čokoľvek." Testujú vaše pravidlá a testujú vás vpredu, zameriavajú sa a pokúsia sa vyhrať svoje zápasy jeden na jedného na zadnej strane. Takže musíš byť pripravený vyhrať."

Čo bolo oveľa jednoduchšie povedať, ako to urobiť pre 2022 Packers.