Dve nové posily FC Barcelona budú oznámené v najbližších dňoch

Podľa správ by FC Barcelona mala v najbližších dňoch oznámiť dve nové posily.

Doma zdolali Villarreal 2:0 v ich poslednom zápase ďalšej kampane, na ktorú sa zabudlo, porážka na Camp Nou, pri ktorej fanúšikovia Blaugrana pískali a posmievali sa im na plný úväzok, zdôraznila, že potreba posilniť pred budúcou sezónou je väčšia. než kedykoľvek predtým.

Vo svojom pozápasovom rozhovore tréner Xavi Hernandez trval na tom, že klub musí zmeniť „veľa vecí“, aby bol konkurencieschopný, keďže si „nemôže dovoliť“ ďalšie funkčné obdobie bez striebra, ako je to, ktoré sa práve skončilo.

Ale je tiež pravda, že Barca si nemôže dovoliť robiť veľké kontrakty v čoskoro otvorenom prestupovom období kvôli svojej bezútešnej finančnej situácii, a preto sa pozrie na voľných hráčov s dvojicou, ktorá bude oznámená ako nové posily v roku najbližšie dni, podľa SPORT.

Keď Katalánci zamieria do Down Under odohrať priateľský zápas proti tímu A-League All-Star v Sydney, príchody Francka Kessieho a Andreasa Christensena už mohli byť odhalené.

Hoci je dvojica stále viazaná na AC Miláno a Chelsea až do 30. júna, tvrdilo sa, že dvojica má už nejaký čas dohodnuté podmienky s Barcou.

Kessie, ktorá bola v nedeľu s Talianmi korunovaná za šampióna Serie A, keďže vyhrali svoje prvé Scudetto po 11 rokoch, pridá veľmi potrebné sústo do stredu poľa a poskytne zálohu skúsenému kapitánovi Sergiovi Busquetsovi, ak nebude hrať pred pivotom. ako Pedri a Gavi a možno aj Frenkie de Jong, ak Holanďan neodíde.

Reprezentant Pobrežia Slonoviny bol životne dôležitý pri zisku titulu Milána a strelil sedem gólov a pridal asistenciu počas 2,900 minút, ktoré odohral v 39 zápasoch.

Čo sa týka dánskeho obrancu Christensena, odohral menej minút s 2,583 34 zápasmi v Premier League, Lige majstrov a anglických pohárových súťažiach v XNUMX zápasoch, napriek tomu pristane na Camp Nou, aby posilnil obranu, ktorá podľa všetkého stratí takých ako Samuel Umtiti, Clement. Lenglet a Oscar Mingueza a zároveň boli schopní presadiť na strednom obrancovi alebo pravom obrancovi.