Vedúci predstavitelia Kansas City stále myslia na prehru hry AFC Championship

2022. júna bol druhý deň minikempu v roku 15, no defenzívny obranca Kansas City Chiefs Chris Jones bol stále zaujatý zápasom majstrovstiev AFC 2021.

Predtým, ako Chiefs nakoniec prehrali 27:24 s Cincinnati Bengals, bol zápas vo štvrtej štvrtine nerozhodný na 21. A 3. a 7. zdanlivo Jones zabil bengálskeho rozohrávača Joea Burrowa.

Ale keď Jones schmatol Burrowa za rameno, zadák sa prikrčil, aby ho pokrčil plecami, a potom Burrow vyskočil z Jonesovho pokusu o členkové náčinie predtým, ako sa hnal k prvému dole.

"Chýbali mi niektoré z najväčších hier v zápase," povedal Jones. „(Používal som to ako motiváciu počas celej offseason. Mám pocit, že (ak) by som urobil tie vrecia, hra by bola iná."

Hlavný tréner Andy Reid povedal, že je dobré, aby všetci hráči vrátane Jonesa a tréneri prevzali zodpovednosť za prehru v play-off a použili ju ako inšpiráciu.

"Viem, že Chris si to vzal k srdcu," povedal Reid. „Ak sa všetci dokážeme pozrieť do zrkadla a byť zodpovední a neukazovať prstom na toho druhého, stane sa to dôležité... Práve to vás robí lepšími. Z toho jednoducho vyrastieš."

Chiefs by samozrejme bez Jonesa nikdy nedosiahli štvrté vystúpenie v rade AFC Championship Game.

Ich najlepší defenzívny hráč viedol minulý rok Chiefs s deviatimi vakmi — dvakrát toľko ako Frank Clark, ktorý bol v tíme druhý. A Jones v roku 22.4 zarobí 2022 milióna dolárov – takmer dvakrát toľko ako ďalší najlepšie zarábajúci obranca, safety Justin Reid.

Jones, ktorý sa ponáhľal z vnútrozemia na neslávne známe 3. a 7. miesto proti Bengals po tom, čo začiatkom roku 2021 hral väčšinou na hrane, povedal, že chce, aby obrana mala tento rok väčšiu drzosť.

Útok bol však pravdepodobne viac vinný ako obrana za prehru AFC Championship Game.

Chiefs zaznamenali v druhom polčase len tri body a rozohrávač Chiefs Patrick Mahomes skompletizoval 8 z 18 prihrávok len na 55 yardov a dva zákroky v druhom polčase a predĺžení.

Rovnako ako Jones, aj Mahomes, ktorý tento rok zarobí tímových 29.5 milióna dolárov, bol pri diskusii o hre počas minicampu ako stand-up chlapík a zložil porážku na svoje plecia.

"V druhom polčase som nehral vôbec dobrý futbal, pravdepodobne môj najhorší futbal v play off, aký som kedy hral," povedal. "Musím byť lepší v tom, čo tam je, a dať nejaké body na hraciu plochu, aby som sa dostal na Super Bowl."

Keďže Chiefs sa zameriavajú na svoje tretie vystúpenie v Super Bowle v Mahomesovej ére, vedia, že budú musieť urobiť lepšiu prácu, aby rozložili tímy. V polčase viedli nad Bengals 21:10 a mohli byť ešte o viac bodov vyššie. nedokázal skórovať z jednoyardovej čiary tesne pred polčasom.

"Používate to na nejaký typ motivácie," povedal Mahomes, "len sa to snažíte použiť ako vec učenia. Vždy, keď mám problémy ja alebo tím má problémy, nájdite spôsob, ako získať pozitívne hry, pretože vždy, keď máte takýto náskok, nechcete ho stratiť.“

Chiefs dostanú šancu pomstiť sa, keď v 13. týždni odcestujú do Cincinnati, aby si zahrali proti Bengals 4. decembra.

Medzitým Jones povedal, že zmeškané vrece mu zostalo „1,000 %.

"Pre mňa je to momentálne moja hnacia sila," povedal.